ACIBADEM HASTA HİZMETLERİ
Sayı:5 
Geri Dön

Acıbadem Atakent Hastanesi ekibi hazırlanıyor

Çok yakında İstanbul Halkalı’da açılacak olan Acıbadem Atakent Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu’nda yeni bir hastane açılışının verdiği heyecanı hissettirmeye şimdiden başladı.

Acıbadem Atakent Hastanesi hasta hizmetleri çalışanlarının işe alımları ve eğitimleri, İnsan Kaynakları ve Hasta Hizmetleri Direktörlüğü’nün birlikte çalışmaları ile başlamış bulunmaktadır. Toplu ve bireysel mülakatlar sonucunda işe alımlar yapıldı, hasta hizmetleri ekibi büyük bir heyecanla eğitimleri tamamladı ve BAK, MAS ve INT şubelerimiz de oryantasyon sürecine başladılar.Atakent Hasta Hizmetleri çalışanlarının eğitimleri, İstanbul’daki oryantasyonlarından sonra SGK bilgilerini arttırmak için Eskişehir şubemizde devam etmektedir. Kısa sürede yapılan çalışmalar neticesinde 28 kişilik bir grupla Eskişehir’e doğru yolculuğa başlandı. Ekibin heyecanı yolculuk sırasında gözlerinden okunuyordu.


Eskişehir’e varıldığında ise Acıbadem Eskişehir Hastanesi hasta hizmetleri ekibi Atakent ekibimizi karşıladı. Hastane tanıtımı ve bu hoş karşılama Acıbadem Atakent personelini güvende ve mutlu hissettirdi.


Atakent hasta hizmetleri çalışanlarımız büyük bir istek ve heyecanla Acıbadem Eskişehir Hastanesi’nde çalışmalarına devam ediyorlar. Gün içinde yaşanan heyecanları birbirlerine aktarırlarken, yaşanan yorgunluğu birlikte sohbet ederek atıyorlar. Bazen bir doğum günü kutlaması, bazen ayaküstü yapılan bir sohbet takım olmalarını sağlarken, her konuda birbirlerine yardım etmeleri bu algının ne kadar güçlü olduğunu da gösteriyor.


Bu sırada İstanbul’da eğitimlerini almakta olan Acıbadem Atakent Hastanesi personellerinin sınıf eğitimleri Hasta Hizmetleri Direktörlüğü Gelişim Uzmanları tarafından veriliyor.

Her ne kadar yorucu bir süreçten geçiyor olsalar da, Atakent ekibimizin güler yüzü ve sıcak tavırları, yapılan çalışmaların ne kadar yerinde olduğunu ve ekibin ne kadar doğru kişilerden seçildiğini bir kez daha gösteriyor. Acıbadem ailesine yeni bir hastane katacak olmanın verdiği bu heyecan ve sorumluluk, hazırlıkların titizlikle ve özveriyle yapılmasını sağlıyor.
1131 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Her türlü soru, öneri ve bilgi için: asghashizdir@acibadem.com.tr